Привабливість кредитних карт ПриватБанку для позичальників

Реклама

У ПриватБанку є маса цікавих кредитних продуктів. На особливу увагу заслуговують кредитні картки “Універсальна” та “Універсальна Gold” з пріоритетним обслуговуванням. Розглянемо їх особливості.

Параметри кредитної картки “Універсальна”

Особи, які вирішили оформити кредитну карту в ПриватБанку, мають вибір, оскільки у кредитора досить широка лінійка платіжних інструментів. Але найбільш популярною та затребуваною вважається “Універсальна” з безкоштовним обслуговуванням.

ПриватБанк - зображення

За її відкриття також не беруть гроші. Протягом 55 днів може тривати пільговий період. І поки він не закінчиться, вам не потрібно платити відсотки. Якщо вчасно повернути заборгованість, за користування грошима % не нараховують. ПриватБанк заохочує своїх клієнтів перерахуванням на залишок власних коштів 7% річних.

Бонуси надають, якщо на балансі не менше 100 грн. Ліміт може становити 50 тис. грн. Кредитну карту до оплати приймають будь-які торгові точки. Крім цього “Універсальна” доступна для використання за кордоном. ПриватБанк попереджати про це немає необхідності.

Кредитування здійснюється по щомісячній ставці 3,60%. Платіж дорівнює 5% від суми боргу (не менш 100 грн.). Є комісії за зняття кредитних і власних коштів. Працюють 2 програми “Миттєва розстрочка” й “Оплата частинами”.

Якщо вдатися до однієї з них, здійснюючи платежі кредитними грошима, ПриватБанку доведеться віддати 4%, а у випадку з особистими коштами операції будуть відбуватися безкоштовно. Перекази, видача виписки, оплата мобільного, поповнення картки теж супроводжуються комісійними зборами.

Комісії за зняття готівки з кредитної карти Універсальна ПриватБанку

7 причин популярності карти “Універсальна” ПриватБанку

Опис кредитної картки “Універсальна Gold” ПриватБанку

ПриватБанк пропонує міжнародну картку особам, які хочуть, щоб їх обслуговували персонально. Співробітник банку в будь-який час надасть допомогу у вирішенні фінансових операцій: переказ грошей, здійсненні платежів і т.п. Крім того, він може виконувати доручення у чаті: подавати заявку на оформлення кредиту або збільшення ліміту, змінити ПІН-код та ін.

В Gold-клубі передбачена клієнтська підтримка цілодобово. ПС, будь-то Visa чи Mastercard, готові надати свої привілеї: знижки, безконтактну оплату, преміальні програми. ПриватБанк дозволяє майбутнім власникам “Універсальна Gold” відкрити її іменну або з фото (+ 150 грн. за оформлення), в будь-якій валюті.

Картка призначена для використання кредитних, власних коштів, причому і в офлайні, і в інтернеті. Її кредитний ліміт досягає 75 тис. грн. І, до речі, він поновлюваний, визначається для кожного позичальника індивідуально. Ще ПриватБанк передбачив по кредитці наявність пільгового періоду до 55 днів, який поширюється на будь-які видаткові операції.

За його закінченням, за користування лімітом будуть стягувати знижену ставку 3,50%. Нарахування відсотків на залишок власних коштів відбувається в тому ж розмірі, що й по картці “Універсальна”.

Основні переваги та характеристики кредитки “Універсальна Gold” ПриватБанку

Як отримати кредитну картку ПриватБанку

Потрібні паспорт, ідентифікаційний код. Підтверджувати дохід необов’язково, але надавши цю довідку, закордонний паспорт або виписку по картці іншого банку, документи, які підтверджують, що ви володієте правами власності на майно, зможете збільшити не тільки ймовірність схвалення, а й величину кредитного ліміту. Весь процес оформлення займає не більше чверті години.

Замовити кредитну картку ПриватБанку

Ви самі вирішуєте, як це зробити: прийти до відділення або заповнити онлайн-заявку, вказавши ім’я, номер телефону, на який прийде смс, та інші персональні дані. Давши згоду на їх обробку, і пройшовши ідентифікацію, потенційний позичальник протягом години дізнається рішення, розмір кредитного ліміту. Цю інформацію йому повідомить оператор. Отримати карту можливо в відділенні або доставкою додому, вибравши найбільш зручний спосіб, якщо вам виповнилося 18 років.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Грушевського, 1д.

Телефоны: 3700, 056 716 11 31 (для дзвінків з-за кордону).

Сайт: privatbank.ua.

Реквізити

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.

ЄДРПОУ: 14360570.

ІПН: 143605704021.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Привабливість кредитних карт ПриватБанку для позичальниківLoading...