Онлайн-оформлення кредиту готівкою в Райффайзен банку Аваль

Реклама

Починаючи з 2005 року, в Україні широкий перелік послуг став пропонувати Райффайзен банк Аваль. Понад 2,5 млн українців вибрали один з найбільших банків, довіряючи його репутації. Вони переконалися в тому, що установа лідирує за якістю обслуговування, використовує новітні технології та передовий досвід дочірніх компаній групи, в яку воно входить. Комерційна організація відрізняється професіоналізмом, надійністю, відповідальністю. Кредит готівкою в Райффайзен банку Аваль оформляється без зволікань тими, хто відповідає вимогам кредитора.

Чому варто взяти кредит готівкою в Райффайзен банку Аваль

Особи, які звернулися в Райффайзен банк Аваль, мають можливість отримати 5-300 тис. грн. на власні потреби, причому до 50 тис. грн. дають без довідки 2-ПДФО. Термін кредитування становить 13-48 міс. Умови у нього прозорі, а тому приховані комісії в кредитному договорі не знайдуться. Зарплатні клієнти мають більше привілеїв. Вони можуть зайняти до 500 тис. грн. на більш тривалий термін 24-72 міс.

Онлайн-оформлення кредиту готівкою в Райффайзен банку Аваль - зображення

Ставки середньоринкові, нові позичальники отримують кредит готівкою під 40-60% річних, а ті громадяни, яким перераховується зарплата на карти Райффайзен банку Аваль, – під 34% на рік. Мораторію на дострокове погашення немає, як і додаткових комісійних зборів. За грошима не доведеться довго стояти в черзі, тому що їх зарахують на платіжну карту. Відсутні застава та порука. Але при бажанні ви можете залучити третю особу, здатну за вас поручитися.

Що необхідно для отримання кредиту готівкою в Райффайзен банку Аваль

Людина, яка побажала взяти кредит готівкою у Райффайзен банку Аваль, може прийти у відділення, й там за допомогою банківського працівника виконати процедуру оформлення кредитного продукту. Але тоді їй, можливо, доведеться з’явитися кілька разів. Доцільніше та зручніше спочатку подати анкету через інтернет. На сайті фінустанови є заявка, яку потрібно заповнити персональними даними:

  • ПІБ;
  • ІПН;
  • номер мобільного;
  • тип зайнятості.

Онлайн-оформлення кредиту готівкою в Райффайзен банку Аваль

Слід дати згоду на їх обробку й відправити заявку. Після менеджер зателефонує вам, щоб поставити кілька запитань. Якщо обробка анкети пройде успішно, вас запросять до найближчого відділення для підписання договору та отримання на картку кредиту. Вирушаючи в офіс банку, прихопіть з собою необхідні документи (паспорт, код, довідку про доходи).

Претендентом на кредит готівкою стає український громадянин віком від 23 років. Максимальний поріг – 69 років. Без відмови кредитують осіб з постійною реєстрацією та стажем на останньому місці роботи не менше місяця. Зрозуміло, безробітні оформити позику не зможуть.

Кредитування Райффайзен банком Аваль

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Лєскова, б. 9.

Телефон: 0 800 500 500, 044 490 88 88.

Сайт: aval.ua/ru.

Реквізити

Ліцензія №10 від 18.06.2018 р.

ЕГРПОУ: 14305909.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Онлайн-оформлення кредиту готівкою в Райффайзен банку АвальLoading...