RwSBank – швидкий кредит готівкою до 50 000 гривень

Реклама

РВС Банк (RwSBank) є невеликою українською кредитно-фінансовою установою, що надає з 2015 року фінансові послуги приватним особам і бізнесу. У неї можна взяти в борг на прийнятних умовах гроші до зарплати. Також банк дає кредит готівкою.

Споживчий кредит «На все про все»: опис програми RwSBank

Кредитор перераховує кредитні кошти на картковий рахунок, не питаючи про цілі їх використання. Позика надається без залучення поручителів і заставного забезпечення. Сума варіюється в діапазоні 5-50 тис. грн. Страховку оформляти не примушують. Довідку про доходи не питають, якщо необхідна сума не більше 25 тис. грн.

Логотип RwSBank

РВС Банк підписує кредитний договір з позичальником на термін від 6 до 24 міс. Дострокове погашення можна здійснити без штрафних санкцій. Також допускається розірвання договору з RwSBank і повернення кредиту в 14-денний період після отримання.

Вимоги до позичальників і процес оформлення кредиту

Позику взяти можливо в відділенні й онлайн. Щоб заощадити час, пропонується заповнити на сайті РВС Банку просту заявку, вибравши величину кредиту та його термін. Погодившись з умовами обробки даних, можна переходити до наступного кроку натисканням кнопки «Продовжити». Потім у форму введіть необхідну інформацію:

  • ПІБ;
  • контактний телефон;
  • ІПН;
  • тип трудової діяльності.

Онлайн-заявка на кредит в РВС Банк

Вам повинні надіслати в повідомленні код для продовження авторизації. Пройшовши всі етапи, чекайте дзвінка від оператора RwSBank, який озвучить рішення. Претенденти на кредит – це українці у віці від 23 до 65 років, у яких є постійна робота, паспорт, ідентифікаційний код.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Введенська, буд. 29/58.

Телефон: 044 590 00 00.

Офіційний сайт: rwsbank.com.ua.

Реквізити

Ліцензія НБУ №277 від 24.11.2016 р.

ЕДРПОУ: 39849797.

Код банку (МФО): 339072.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
RwSBank - швидкий кредит готівкою до 50 000 гривеньLoading...