7 кращих МФО, які видають швидкі позики по онлайн-заявці

Реклама

Практично всі люди, так чи інакше, стикалися з нестачею грошей та намагалися знайти рішення даної проблеми: хтось за допомогою рідних, хтось через банки, ломбарди тощо. Сьогодні це питання вирішується ще простіше. І хоча традиційне банківське кредитування має свої переваги, але воно багато в чому поступається інтернет-кредитуванню. Наприклад, немає 100-відсоткової гарантії схвалення. Також вимоги до позичальника завищені. Доводиться збирати безліч довідок, довго чекати вердикту. МФО, в свою чергу, надають швидкі позики. Сама ж процедура значно простіша й доступніша.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
Dineroдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
СreditKasaдо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в день
АлексКредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
КЛТ КРЕДИТдо 10 000 гривеньдо 65 днів1,62% в день

Чому багато людей оформляють швидкі позики в Moneyveo

Компанія Манівео пропонує всім, хто проживає та зареєстрований в Україні, оформити позику до 4 тис. грн. під 0,01% в день. Термін кредитування досягає місяця. Такі умови призначені для новачків. У постійних клієнтів привілеїв більше, вони можуть взяти до 15 тис. грн. Але в даному випадку щоденна ставка буде дорівнювати 1,70%. Крім того, учасникам програми лояльності покладаються знижки.

Маніве

У МФО є ряд відмінних характеристик:

 • видача кредитів здійснюється миттєво;
 • працює сервіс цілодобово;
 • для отримання коштів не потрібно збирати багато довідок, кликати поручителів, надавати майно як заставу;
 • немає додаткових комісій;
 • кредитування проводиться без дзвінків;
 • кожна фінансова операція захищена, також гарантована безпека персональних даних.

Швидкі позики Moneyveo переводить на банківські карти. З додаткових можливостей позичальника очікують: пролонгація, отримання грошової винагороди за нового клієнта, який став ним за рекомендацією, розіграші з призами, акції. Боргові зобов’язання взяти на себе можуть 18-річні українські громадяни з паспортом, ідентифікаційним кодом, електронною скринькою та телефоном.

Розраховують на фінансову допомогу особи, які мають погану кредитну історію. Ще Манівео обслуговує: жінок в декреті, студентів, осіб пенсійного віку, самозайнятих, які працюють неофіційно, навіть видає позики безробітним. Гроші займають у МФО в кілька етапів:

 • вибір суми і терміну;
 • оформлення заявки, її відправка;
 • отримання рішення;
 • верифікація картки;
 • ознайомлення з договором та його підписання.

Хто може укласти угоду з ШвидкоГроші та отримати мікрокредит

Якщо вас цікавлять мікрофінансові організації, які зосереджуються на швидкому мікрокредитуванні, звернемо вашу увагу на ШвидкоГроші. Це сервіс, що дає в борг від 400 до 10 тис. грн. на короткий термін 3-14 днів. Можлива пролонгація позики до 3 років. Плата щодня стягується величиною 2%. Дана МФО:

 • дозволяє, не виходячи з дому, отримати грошову підмогу;
 • надає кредит готівкою та на карту;
 • надає послуги 24 години на добу;
 • забезпечує клієнтів простим, зручним і якісним сервісом;
 • не вимагає поруку, заставу, підтвердження платоспроможності,
 • обслуговує людей з поганою КІ.

ШвидкоГроші - логотип

Для ШвидкоГроші важливо, щоб ви були працевлаштовані, мали здатність погашати борг. Українці можуть укласти угоду з компанією, якщо досягли 18 років і нададуть ІПН, паспорт. Оформленню треба приділити близько 10 хвилин. Звертаючись повторно, ви зможете отримати більшу суму ще швидше. Позичальнику не доведеться повідомляти, для яких цілей він бере мікропозик. Допускається кредитування при наявності відкритих кредитів в інших кредитно-фінансових установах.

Скільки грошей позичає Dinero на банківську картку

З високою швидкістю кредитує Дінеро. Компанія не примушує людину пред’являти довідки про доходи, забезпечувати повернення грошей. Перша позика видається на суму не більше 10 тис. грн., зате під 0%. Підписання договору здійснюється дистанційно. Швидкий кредит на картку в Україні буде переведений організацією протягом 15 хвилин.

Дінер - зображення логотипу

При повторному зверненні його розмір підвищується до 15 тис. грн. Вартість послуги варіюється в межах 0,65-1,13% за день і розраховується в залежності від запитуваних параметрів позики. Користуватися грошима дозволяється протягом 7-30 днів з можливістю пролонгації на цей же термін. Рішення МФО виносить моментально, без тривалої перевірки документів (паспорта та коду).

Тому відповідь ви дізнаєтеся вже через пару хвилин. Швидка позика на картку надходить тим особам, які повнолітні, мають діючий паспорт, правильно заповнили анкету. Щоб Дінеро могла надати вам послугу, повинні бути відсутніми прострочення перед іншими кредиторами.

Яким чином в СreditKasa оформляється швидка позика

Для заповнення своїх фінансових потреб можна звернутися в КредитКасса. Організація дає дешеві позики новачкам від 400 до 7 тис. грн. під 0,001% на добу на 1-27 днів. Згодом позику збільшують до 10 тис. грн. Щоденна ставка також зростає до 2%. Позикові кошти видаються жителям України, вік яких досяг 18 років, але не старше 60-ти.

КредітКасса - картинка логотипу

Кредитування в КредитКасса неможливо при відсутності оригіналів ІПН і паспорта, постійної зайнятості. При цьому не потрібно жодних довідок, що робить доступним отримання позики для осіб, які працюють неофіційно. Компанія позичає кошти без поручителів і застави навіть тим, хто має відкриті кредити в інших МФО. Вона не бере ніяких додаткових платежів, первинних внесків, не примушує оформляти страховку.

Процедура по відправці онлайн-заявки, її обробці та видачі грошей займає близько 8-15 хвилин. Надається позика онлайн на картку. Співпраця з СreditKasa починається з реєстрації на сайті, заповнення анкети. Після цього менеджер організації передзвонить позичальнику.

Пройшовши перевірку й відправивши сканкопіі документів, слід вказати номер картки та протягом 3 хвилин дочекатися рішення. Якщо воно буде позитивним, кошти відразу надійдуть на ваш рахунок. Швидкі позики людям, які звертаються повторно, видаються автоматично. Є пролонгація та дострокове погашення.

Умови кредитування, пропоновані AlexСredit

Вдається незабаром отримати гроші і в AlexСredit. За допомогою даного сервісу кожен український громадянин має право взяти до 3 тис. грн., якщо він новий клієнт, і 10 тис. грн., коли вдруге звертається за послугою. Позикою можна користуватися від 5 до 30 днів. Для новачків щоденні відсотки мінімальні 0,01%. А ось при подальшому кредитуванні ставка стане 1,70% в день.

Алекс Кредит - фото логотипом

Компанія в автоматичному режимі обробляє заявки, тому відбувається це миттєво. Вже через кілька хвилин кредитні кошти з’являться на карці позичальника. Всі клієнти AlexСredit можуть підтвердити, що укладати угоду з організацією можна з упевненістю в тому, що ніяких додаткових комісій платити не доведеться. Не потрібно залучати поручителів, турбуватися про заставу.

Позики надаються всім українцям, незалежно від міста мешкання. Час доби теж не грає ролі, тому що сервіс взаємодіє з позичальниками цілодобово. Швидко оформити позику може людина з українським громадянством, при наявності: паспорта та ІПН, джерела регулярного доходу, банківської картки, телефону. Вік повинен бути як мінімум 18 років. Велике значення має відсутність прострочень по поточним борговим зобов’язанням.

Наскільки швидко в КЛТ Кредит підписується кредитний договір

Якщо вам на перших порах буде достатньо 2,5 тис. грн., позичте їх у КЛТ Кредит, яка не гірше раніше згаданих МФО. Таку суму вона надає під 0,80% в день на 7-65 діб. Регулярним позичальникам кредит онлайн в Україні дають за щоденною ставкою 1,62% розміром 10 тис. грн. Фінансовим помічником послужити вам компанія може в будь-який час дня та ночі.

Логотип МФО КЛТ Кредит

Схвалення у КЛТ Кредиту вище, ніж у банків, але трохи нижче, ніж у інших мікрофінансових організацій. Мінімальний віковий поріг становить 18 років. Послуга з кредитування надається без довідок, застави та поруки, особистого візиту в офіс та іншої тяганини. Клієнтами кредитора стають дієздатні, працевлаштовані громадяни країни.

Ще знадобляться: будь-яка карта українського банку, телефон, паспорт й ідентифікаційний код. Кредитна історія не є вирішальним фактором при винесенні вердикту. Приділити співпраці з МФО потрібно зовсім небагато, близько 20 хвилин. З них 10 ви витратите на формальності, а решта 10 хвилин будуть потрібні сервісу для прийняття рішення. Переказ грошових коштів займає ще менше 2-5 хвилин.

Резюмуючи

Швидкі позики по онлайн-заявці

Не витрачайте багато часу на банківську позику, якщо вам потрібні гроші в борг. Тим більше, немає гарантії що, прочекавши кілька днів, вам дадуть позитивну відповідь. Скористайтеся перевагами сервісів по онлайн-кредитуванню. Вони розуміють, як важливо людині швидко отримати грошову допомогу. МФО з цієї вибірки краще в плані зручності та вигоди, адже в банку вам все одно не нададуть кредит на невеликий термін, а за кожен день доведеться розплачуватися відсотками.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
7 кращих МФО, які видають швидкі позики по онлайн-заявціLoading...