Як оформити онлайн-заявку й отримати кредит в ШвидкоГроші

Реклама

ШвидкоГроші – це одна з українських фінансових компаній, головною спеціалізацією якої є мікрокредитування. Вона має відповідні свідоцтва та ліцензії на здійснення діяльності. МФО видає кредити на будь-які цілі в день звернення, не вимагаючи підтвердження цілей використання коштів. Детальніше про роботу компанії поговоримо нижче.

Переваги й недоліки співпраці з ШвидкоГроші

Мікрофінансова компанія ШвидкоГроші дозволяє громадянам України оперативно вирішити свої фінансові проблеми. Без відмови компанія обслуговує: студентів, військовослужбовців, пенсіонерів, домогосподарок, самозайнятих осіб, людей з небездоганною кредитною історією. Відмінною особливістю МФО є широка географія діяльності. Відділення ШвидкоГроші знаходяться не тільки в столиці, але й в інших великих населених пунктах України.

Тому постійні клієнти можуть отримати швидку позику як через інтернет, так і оффлайн. Особам, які вирішили скористатися послугами вперше, все-таки доведеться прийти в офіс за готівкою. При повторному зверненні ШвидкоГроші пропонує перевести гроші на карту. Надання нової позики відбувається після відповідального закриття попереднього.

Тоді з’являється можливість збільшити ліміт кредитування. Процедура оформлення проста, а отримати кошти можна буде вже через 20 хвилин. Позичальникові не потрібно пред’являти папку паперів, як в банку, оскільки організація кредитує людей без довідок про доходи. Будуть потрібні паспорт та ІПН. Не потрібно ламати голову над забезпеченням, позика надається без застави та поручителів.

ШвидкоГроші не стягує будь-яких додаткових платежів, комісій. Достатньо своєчасно погашати заборгованість і платити відсотки за користування позиковими коштами. Ще достоїнствами МФО є:

 • надійність. ШвидкоГроші протягом 5 років забезпечує українців споживчими кредитами;
 • практичність. Клієнт компанії після укладення угоди має право достроково погасити позику або збільшити прострочення;
 • високий рівень обслуговування;
 • можливість отримати кредит в ШвидкоГроші при наявності відкритих позик у інших компаній;
 • чесні та гнучкі умови співпраці;
 • висока швидкість прийняття рішення;
 • цілодобовий прийом заявок на миттєвий кредит онлайн;
 • простий й зрозумілий інтерфейс системи з докладним відображенням дати виплат і станом рахунку в особистому кабінеті;
 • перерахунок відсотків на користь позичальника, коли він достроково погашає борг;
 • безпека і конфіденційність.

З недоліків можна виділити: серйозні штрафні санкції при простроченні платежу, передача права вимоги заборгованості 3-им особам, велика переплата при тривалому кредитуванні. Деякі клієнти також скаржаться на хамство співробітників ШвидкоГроші.

ШвидкоГроші

Хто і як може взяти моментальний кредит в ШвидкоГроші

Серед позичальників МФО зустрічаються особи віком 18-60 років. Основні вимоги, що пред’являються до потенційних клієнтів, наступні:

 • українське громадянство;
 • наявність ідентифікаційного коду та документа, що посвідчує особу (паспорта);
 • щомісячний дохід (неофіційний також підходить). При цьому компанія лояльно ставиться до безробітних.

До речі, без прописки отримати кредит цілком можливо. Позичальник несе фінансову відповідальність, і в разі невиконання своїх боргових зобов’язань, його чекає накладення штрафу. За кожен день прострочення нараховується відсоток еквівалентний 2%. Крім того, сервіс може запустити процес примусового стягнення боргу, що загрожує зустріччю з колекторами.

Умови кредитування в ШвидкоГроші

Денна ставка сервісу становить 2%, річна – 730%. Вона фіксована. Кредитна організація видає позики онлайн від 600 до 10 тис. грн. Новачкам покладається мікрокредит на суму 2-3 тис. грн. Мінімальний термін, на який ви можете оформити позику в ШвидкоГроші, – це 3 дні. Максимальним терміном є 14 днів з можливістю продовження до 3 років.

Фінансовий партнер, переконавшись в благонадійності клієнта, збільшує кредитний ліміт. За допомогою калькулятора, розміщеного на офіційному сайті, зручно розрахувати суму, яку потрібно повернути організації з урахуванням відсотків. Гроші в кредит надаються при оформленні онлайн-анкети або по телефону.

Яким чином відбувається процедура оформлення і погашення

Якщо вам потрібні гроші готівкою, потрібно звернутися до найближчого відділення Швидко Гроші. Там ви фахівцю повідомляєте необхідну суму позики, надаєте документи, потім заповнюєте просту анкету. Через 10 хвилин вас повідомлять про рішення. У разі схвалення слід уважно ознайомитися з договором кредитування, після чого його підписати, отримати кошти.

Щоб взяти позику на картку, знадобиться онлайн-заявка. Але насамперед необхідно зареєструватися. У правому верхньому куті на головній сторінці ШвидкоГроші ви знайдете кнопку «Увійти». При натисканні на неї відкриється нове діалогове вікно, в якому потрібно вибрати «Реєстрація». Перш ніж потрапити в особистий кабінет, вам буде запропоновано заповнити анкету.

Внести потрібно наступну інформацію:

 • паспортні та контактні дані, включаючи електронну пошту;
 • відомості про роботу;
 • необхідні термін і суму мікрокредиту.

Вона протягом деякого часу буде перевірятися, а потім з людиною зв’яжеться менеджер для уточнення деталей. Якщо ваша заявка буде розглянута без відмови, на телефон прийде смс. Позику переведуть на картку, як тільки ви відвідаєте один з офісів МФО. Погашення боргу здійснюється через: касу будь-якого банку або відділення ШвидкоГроші, термінали, особистий кабінет.

На завершення

Відгуки про ШвидкоГроші в мережі можна зустріти різні. Деякі громадяни, у яких виникли проблеми з поверненням кредиту, нарікають на погрози від колекторів. Інші добре відгукуються про компанію. Тому, співпрацювати з нею чи ні, – індивідуальне рішення кожного.

Фінансова допомога від ШвидкоГроші – виконуй свої бажання зараз

Контакты ШвидкоГроші

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського 133-А

Телефон: (044) 498 10 20)

Сайт: sgroshi.com.ua

Реквізити ШвидкоГроші

ТОВ “Споживчий центр”

ЕГРПОУ: 37356833

Ліцензія №438 від 28.02.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку й отримати кредит в ШвидкоГрошіLoading...