Як оформити онлайн-заявку та отримати кредит в СОС Кредит

Реклама

В рамках нестабільної економічної ситуації в країні громадяни все активніше почали звертатися в різноманітні мікрофінансові організації з метою оформлення моментального мікрокредиту. Відповідати декільком вимогам і мати в наявності банківську картку – це умови, на яких вони надають послуги. Однією з таких компаній є СОС Кредит. Вона часто йде на зустріч користувачам, за що й отримала таку популярність.

Що пропонує компанія СОС Кредит?

Мікрофінансова організація СОС Кредит відноситься до своїх позичальників цілком лояльно, про що свідчать умови видачі позик і відгуки задоволених клієнтів. Сьогодні сервіс готовий надати термінову фінансову допомогу на наступних умовах:

  • максимальний розмір мікрокредиту для нових клієнтів – 3 тисячі гривень;
  • максимальна сума онлайн-позики до зарплати для постійних клієнтів (при зверненні з другого разу) – 15 тисяч гривень;
  • процентна ставка на добу – 1,60% (перша позика оцінюється в 0,01%, але дається на 10 днів);
  • період кредитування – від 1 до 30 календарних днів (з урахуванням вихідних і свят).

Кредитору властиво проводити різні акції, розробляти програми лояльності, йти на поступки людям, які мають погану кредитну історію. Він не вимагає підтвердження доходу та інших довідок, не примушує до застави або запрошення поручителів. При всіх перевагах компанія не надає можливості отримати гроші готівкою в офісі. Оформляється позика тільки онлайн-способом.

Соскредіт

Кошти надходять на будь-яку активну картку цілодобово, випущену українським банком. На сайті СОС Кредит є спеціальна форма, заповнивши яку, ви зможете дізнатися заздалегідь, наскільки ймовірним є схвалення заявки. Організація обіцяє видачу грошей за 5-20 хвилин. Крім гарантії безпеки даних, вона кредитує на прозорих умовах.

Які вимоги пред’являє СОС Кредит?

Швидко кредит на картку отримати може кожен працездатний та повнолітній громадянин України, головне, не мати на момент подачі заявки прострочень по непогашеним позикам. Громадянство повинно бути українським. Знадобляться 2 документа (ІПН, паспорт), пристрій з виходом в інтернет.

Заповнення онлайн-заявки: інструкція

Процедура щодо заповнення онлайн-заявки здійснюється виключно на офіційному сайті електронної системи кредитування. Увійшовши на головну сторінку порталу, громадяни повинні будуть звернути увагу на форму у вигляді калькулятора. З її допомогою потрібно вибрати бажану до видачі суму та термін. Після виконання цих дій можна сміливо натискати на кнопку «Отримати гроші» й приступати до заповнення заявки.

Вона повинна включати наступне:

  • ПІБ;
  • контактні дані (номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки);
  • паспортні дані + ідентифікаційний номер платника податків;
  • адреса проживання;
  • інформація про місце працевлаштування та рівень щомісячного доходу;
  • 16-значний номер картки, яку надалі потрібно “прикріпити”.

Потім підтверджується відправка заявки, підписується договір. Протягом хвилини вона буде оброблена і схвалена або відхилена. При позитивному результаті СОС Кредит миттєво переведе позику.

Рішення непередбачених фінансових проблем з СОС Кредит

Контакти SOS CREDIT

Адреса: м. Київ, вул. Почайнинська 23

Телефон: 0 800 211 767, 067 010 17 67

Сайт: soscredit.ua

Реквізити SOS CREDIT

ТОВ “СОС КРЕДИТ”

ЕГРПОУ: 39487128

Ліцензія №127 від 14.01.2016 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку та отримати кредит в СОС КредитLoading...