Як оформити онлайн-заявку на кредит в СС Лоун

Реклама

СС Лоун являє собою електронну систему кредитування, яка вже протягом кількох років активно надає фінансову підтримку багатьом українцям. Ця мікрофінансова організація спеціалізується на видачі моментальних кредитів в режимі онлайн. Отримати позику в Ccloan може як 20-річний студент, так і 70-річний пенсіонер.

Чи вигідно співпрацювати з СС Лоун

МФО, на відміну від інших компаній фінансового профілю, дає позики всього на 29 днів, але з можливістю їх продовження. Разом з оформленням і переказом коштів витрачається 10-15 хвилин. Розмір мікрокредиту може становити не більше 10 тис. грн. і не менше 400 грн. Максимальна сума доступна не відразу, а тільки після п’ятого-шостого звернення. Перший мікрокредит надають по акції (в день ви платите 0,01%).

Далі позика оцінюється в 1,50%. Під час укладання угоди українцеві знадобляться: картка, паспорт, ідентифікаційний код. А щоб оформити мікрокредит, потрібні:

  • реєстрація на сервісі;
  • коректно заповнена персональними даними онлайн-заявка;
  • інтернет і комп’ютер;
  • телефон.

СС Лоун

Недоліком кредитування в СС Лоун є віковий ценз – 20 років. Примітно, що МФО не ігнорує прохання власників поганої кредитної історії. Більше 1-го кредиту отримати тут не можна. Пролонгація проводиться на 29 днів необмежену кількість разів і платно. У підтвердженні доходу немає необхідності.

Оформлення онлайн-заявки: про що варто знати?

Дані, які включає в себе онлайн-заявка, дуже важливі, достовірність – принципова вимога кредитора, тому що лише на їх підставі він приймає рішення, видавати позики клієнту чи ні. Щоб почати процес, для початку вкажіть суму грошової позики, термін. Подібні маніпуляції можна виконати за допомогою калькулятора. Після сміливо переходьте до процедури щодо заповнення анкети.

Кредит в Ccloan буде виданий тим, хто відповість на усі зазначені нижче питання:

  • ПІБ;
  • повна адреса проживання;
  • паспортні дані;
  • контакти (номер особистого мобільного телефону, адреса електронної скриньки);
  • інформація про працевлаштування та рівень щомісячного доходу;
  • інформація про сімейний стан і наявність нерухомості у власності.

Повідомлення про вердикт від кредитора надійде одночасно двома способами: у вигляді смс-повідомлення та у вигляді листа на адресу електронної скриньки. У разі отримання позитивної відповіді позичальникові залишиться лише підписати кредитний договір, після чого гроші онлайн миттєво будуть переведені на картковий рахунок.

Контакти СС Лоун

Адреса: м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А

Телефон: 044 222 77 33

Сайт: ccloan.ua

Реквізити СС Лоун

ТОВ “СС Лоун”

ЕГРПОУ: 40071779

Ліцензія №809 від 14.04.2016 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в СС ЛоунLoading...