Як оформити онлайн-заявку на кредит в Топ Кредит

Реклама

У 2015 році фінансовий ринок України був поповнений ще однією мікрокредитной компанією, яка називається Топ Кредит. Спочатку вона відкрила кілька відділень, але потім перекваліфікувалася на онлайн-роботу, щоб надати грошову підтримку більшій кількості людей.

На яких умовах Топ Кредит надає гроші в борг?

Основна місія організації полягає в забезпеченні українських громадян фінансовим ресурсом. Разом з цим, вона націлена на надання якісного сервісу, довгострокову, чесну співпрацю. Тому компанія дає в борг до 15 тис. грн., стягуючи з позичальника 1,90% за день. Її відрізняє від конкурентів те, що позикою можна користуватися досить тривалий час.

Так, мінімальний термін онлайн-кредитування дорівнює 65 дням. Максимальний – до повного розрахунку клієнтом за своїми зобов’язаннями. На необмежений період дозволяється пролонгувати позику, але кожні 10 днів обов’язково платять відсотки за користування нею. Спочатку дають невелику суму – 3 тис. грн. Потім з довірою зростає і ліміт: 5, 7, 9, 12, 15 тис. грн.

Топ Кредит

Цілі, на які вам потрібні гроші, питати не будуть. Не стане проблемою отримання кредиту, якщо звертається людина, яка працює неофіційно. Застава та порука не потрібні. Робота Топ Кредит характеризується такими аспектами та принципами:

Чи відповідаєте ви вимогам Top Credit

Щоб стати клієнтом МФО, важливо бути громадянином України віком 18 років і старше (межа 70 років). Для взаємодії знадобляться: гаджет з виходом в інтернет, паспорт, картка будь-якого банку, ІПН, 20 хвилин вільного часу. Оформлення позики відбувається за класичною схемою: спочатку реєстрація, потім заповнення заявки, ідентифікація особистості, верифікація картки.

В кінці вам повинні повідомити вердикт і зарахувати гроші на картку. Імовірність відхилення анкети, як стверджують в компанії, мінімальна.

Позики всім через інтернет

Контакти

Адреса: м. Київ, пр. Степана Бендери, б. 8

Телефон: 0 800 210 177

Сайт: topcredit.ua

Реквізити

ТОВ “Топ Кредит”

ЕГРПОУ: 39593165

Ліцензія IK №137 від 09.04.2015 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 2.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в Топ КредитLoading...