Умови кредитування, які пропонує українцям Unex Bank

Реклама

Юнекс Банк (Unex Bank) – установа, що кредитує як ​​фізичних, так і юридичних осіб. У сегменті кредитування у нього є: кредитки, заставні та беззаставні позики, товари та послуги, овердрафт. Кредит готівкою надається на споживчі цілі. Пенсіонери мають можливість отримати позикові кошти за меншою вартістю.

Тарифи на кредит готівкою від Юнекс Банку

Погоджуючись підписати кредитний договір з Unex Bank, ви отримаєте від 1 до 50 тис. грн. на 2-36 міс. Якщо людина не може пред’явити довідку про доходи, розраховувати більше ніж на 30 тис. грн., не варто. Погашається кредит рівними платежами. Комісія з обслуговування кредиту дорівнює 3,49% (для осіб пенсійного віку 2,49%). Вона Юнекс Банком нараховується на первинну суму.

Unex Bank - зображення

Платити її необхідно щомісяця. Річні відсотки становлять 12% (пенсіонерам встановлюється в розмірі 10% на рік). Якщо враховувати комісію, мінімальна ефективна ставка буде 75,32%. Клієнт повинен застрахувати себе від ризику втрати роботи, нещасного випадку або своє життя.

Якщо допускати прострочення, кожне таке порушення умов кредитування обійдеться позичальникові в 150-200 грн. Можливе дострокове повернення. Додатково надається послуга «СМС-інформування». Щоб не забувати за оплату кредиту, виданого Unex Bank, пропонується підключити «регулярний платіж».

Як українцю отримати кредит готівкою в Юнекс Банку

Для оформлення кредиту в Unex Bank особі знадобляться: паспорт українського громадянина, ІПН, довідка про заробіток за останні 6 міс., якщо вона вирішила запозичити понад 30 тис. грн., та не бере участі в зарплатному проекті кредитора. Банк обслуговує працевлаштованих людей у ​​віці 21-65 років. Оформлення відбувається або у відділенні, або через інтернет за допомогою онлайн-заявки.

Онлайн-заявка на кредит в Юнекс Банку

На сайті Unex Bank в спеціальній формі виберіть суму й термін кредиту. Тепер можна приступити до оформлення заявки. Необхідно вказати: ПІБ, номер телефону, мету кредитування, тип працевлаштування. Ще потрібно вибрати відділення, в якому вам зручніше буде забрати готівку. Погодьтеся на обробку даних, після чого можна тиснути на кнопку «Замовити».

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Почайнинська, буд. 38.

Телефон: 0 800 500 686, 044 585 14 87.

Сайт: unexbank.ua.

реквізити

Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011 р.

ЄДРПОУ: 20023569.

ІПН: 200235626658.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Умови кредитування, які пропонує українцям Unex BankLoading...