Як оформляється кредитна карта «Універсальна» А-Банку

Реклама

Комерційний Акцент-Банк (А-Банк), що належить родині Суркісів, показав в 2018 році непогані результати. Рейтингові агентства присвоїли йому кредитний рейтинг, який свідчить про високу кредитоспроможність. За обсягом виданих кредитів він займає 11 місце, а по відкриттю платіжних карток – 7-е. Це говорить про популярність його продуктів. Попитом також користується кредитна картка «Універсальна».

Параметри кредитки «Універсальна» А-Банку

Пластикова карта з кредитним лімітом «Універсальна» придатна для використання власних коштів, оплати покупок в інтернеті, різних торгових точках. Вона має стандартної тривалості пільговий період (55 днів). Щоб не платити відсотки протягом цього терміну, необхідно повернути борг до 25 числа місяця, наступного за тим, коли ви скористалися грошима банку.

Кредитна карта Універсальна А-Банку

«Універсальна» безкоштовна в оформленні. Ліміт не перевищує 50 000 грн. Тип картки – Visa, Mastercard. Щомісячна ставка після закінчення ЛП становить 3,90%, а ефективна річна – 58,23%. При знятті готівки (власних коштів) з карти доведеться віддати банку 1% від розміру операції. А на видачу в банкоматі кредитних коштів накладається інша комісія: 7, 12, 18 грн. і т.д.

Комісії при знятті готівки з кредитної карти Універсальна А-Банку

Крім того, передбачені комісійні збори при поповненні (від 0,50%), здійсненні операцій в терміналах самообслуговування ПриватБанку (4%), переказах (не менше 4%). Виписка по рахунку «Універсальної» у відділенні надається безкоштовно, як і довідка про стан заборгованості. А-Банк регулярно нагадує власникам карти, коли потрібно внести платіж (5% від суми заборгованості, але не менше 100 грн.), щоб вони не платили зайву комісію, не псували кредитну історію. СМС-інформування безкоштовне.

Процедура отримання кредитної картки «Універсальна»

На всю процедуру у вас піде не більше 15 хв., якщо оформляти кредитку через інтернет. Для цього знадобляться 2 документа: ІПН, паспорт. Підтверджувати дохід або пред’являти копію трудової книжки необов’язково. Але їх наявність збільшить шанси на схвалення і підвищення ліміту. Спочатку перейдіть за посиланням на сайт кредитора, заповніть заявку.

Онлайн-заявка на кредитну карту Універсальна А-Банку

Протягом години ви дізнаєтеся рішення. Повинен зателефонувати оператор і обговорити всі деталі. Якщо вердикт буде позитивним, за допомогою кредитної картки потрібно з’явитися у відділення з перерахованими документами. Позичальниками становляться 16-70-річні громадяни України.

Контакти

Адреса: м. Дніпро, вул. Батумська, буд. 11.

Телефон: 7776.

Офіційний сайт: a-bank.com.ua.

Реквізити

Ліцензія НБУ № 16 від 26.10.2011 р.

ЕДРПОУ: 14360080.

ІПН: 143600826652.

КОД банку (МФО): 307770.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформляється кредитна карта «Універсальна» А-БанкуLoading...