Як оформити онлайн-заявку на кредит в Ваша Готівочка

Реклама

Ваша Готівочка розпочала свою діяльність з кредитування українського населення в Миколаїві у 2012 році. Згодом географія обслуговування збільшилася, клієнтська база поповнилася тисячами громадян. Сьогодні отримати позику в МФО представляється можливим для будь-якої людини, зареєстрованої та проживаючої в Україні. Причому, гроші видають і через інтернет, і в відділеннях.

Як і хто отримає в Ваша Готівочка мікрокредит на особисті потреби

Ваша Готівочка готова за плату фінансувати людей, які не можуть довго чекати відповіді по заявці й надавати багато документів. Тому кредитування проводиться без виснажливих очікувань і паперової тяганини. Крім зручності, прозорості умов, організація обіцяє високий сервіс обслуговування. Так, консультацію можна отримати в будь-який день.

У борг беруть від 200 до 7 тис. грн. Перша позика система дає під 0,01%. Коли людина звертається повторно, ставка встановлюється величиною 2% в день. Повернути гроші пропонується через 1-16 днів. Мікрокредит можна отримати в готівковій або безготівковій формі.

Ваша Готівочка

Умови видачі наступні:

  • українське громадянство;
  • наявність коду та паспорта, пенсійного посвідчення (для літніх людей);
  • мобільний телефон і електронна скринька;
  • банківська картка;
  • вік старше 18 років.

Забезпечення не застосовується при укладанні угоди з компанією. На переказ позики піде не більше чверті години. В особистому кабінеті кожен позичальник має право продовжити мікрокредит. Також можна повертати гроші раніше встановленого договором строку. Видача позики за допомогою інтернету відбувається цілодобово.

Ваша Готівочка: процес оформлення позики

Якщо вам потрібні гроші на картку, потрібно зареєструватися на сайті, тим самим, створивши аккаунт. Далі виконуються 3 кроки:

  1. Вибираються оптимальні для клієнта параметри кредитування.
  2. Підтверджується банківська картка.
  3. Заповнюється особистими даними заявка.

Після рішення прийде повідомленням на телефон, а через кілька хвилин станеться зарахування коштів. Для оформлення позики готівкою, потрібно також на офіційному порталі вказати суму та термін, які вам підійдуть. Потім слід зі списку вибрати відділення, де зручно отримати гроші. На завершення заповнюється заявка і очікується відповідь. При позитивному вердикті залишається взяти документи й прийти в офіс.

Позики без проблем за 20 хвилин в Ваша Готівочка

Контакти Ваша Готівочка

Адреса: с. Мішково-Погорілове, Вітовський р-н, Миколаївська обл., вул. Миру, б. 29, к. 1

Телефон: 0 800 500 660

Сайт: vashagotivochka.ua

Реквізити Ваша Готівочка

ООО “Лайм Мані”

ЕГРПОУ: 41261901

Ліцензія ФК № 907 від 01.06.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в Ваша ГотівочкаLoading...