ТОП-5 МФО, де можна брати позики з поганою кредитною історією

Реклама

Сучасна галузь кредитування включає в себе немалу кількість як банківських установ, так і онлайн-сервісів. Деякі з них при потребі видають позики з поганою кредитною історією. Отримати мікрокредит в онлайн-режимі зможе будь-який повнолітній громадянин України, головне, мати в наявності ноутбук, підключений до Всесвітньої павутини.

МФОСумаТермінСтавка
Компаньйон Фінансдо 15 000 гривеньвід 65 дніввід 0,01% в день
SOS КРЕДИТдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Eurogroshi Лідердо 10 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
CreditUPдо 7 000 гривендо 30 днів1,90% в день
Манівеодо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Компаньйон Фінанс – вигідні кредити для українців

Мікрофінансова організація Компаньйон Фінанс відносно недавно працює в сфері кредитування. Вона активно видає гроші всім бажаючим громадянам, незалежно від їх статі та соціального статусу. До речі, видаються позики з поганою кредитною історією на цілком прийнятних умовах:

  • добова процентна ставка – 1,85% (кожен новий клієнт має можливість взяти в борг 4 тис. грн. під 0,01%);
  • термін використання грошових коштів – від 65 днів;
  • максимальний розмір – 15 тис. грн.

компаньйон Фінанс

Ні порука, ні підтвердження доходу, ні застава не потрібні. Знадобиться паспорт, а ще слід мати ідентифікаційний код. Для пенсіонерів передбачені спеціальні пропозиції. Верхня вікова межа не позначена. Цілодобова видача позик на картку особам з поганою кредитною історією відбувається за лічені хвилини.

SOS CREDIT – велика ймовірність отримання позики при поганій КІ

Позики з поганою кредитною історією можна отримати і при зверненні в дану мікрофінансову організацію. Подаючи заявку, варто знати, що шанси успішно оформити мікрокредит досить високі. За перший мікрокредит потрібно платити протягом 10 днів по 0,01%, його сума дорівнює 3 тис. грн. і менше. Постійні клієнти підписують договір і платять потім 1,60% в день. Але вони вже можуть взяти 15 тис. грн.

Соскредіт

Розгляд заявки не займе більше 15 хвилин, кредит буде миттєво зарахований на зазначену банківську картку. Гроші беруть онлайн, а разом з тим, беруть участь в програмах лояльності, що дозволяє економити за рахунок знижок.

Eurogroshi: вимоги до стану кредитної історії

На успіх в оформленні мікропозик особи із зіпсованою кредитною історією можуть розраховувати, вдаючись до послуг компанії ЄвроГроші. Вона займає від тисячі до 10 тисяч гривень під фіксовану щоденну ставку 1,90%. Ви можете тут взяти в борг на день або строк до місяця. Позикові кошти також переводять на картку. При бажанні або необхідності позичальник замовляє пролонгацію, достроково повертає гроші.

Eurogroshi

Кредитування здійснюється, якщо чоловік не старше 60-ти, а жінка – 65 років. Запитують ті ж документи. Отримання кредиту вимагає: вибору суми і періоду користування, заповнення заявки, очікування відповіді та підписання договору.

CreditUP – сервіс для швидкого фінансування громадян України

Щоб не витрачати багато часу, деякі звертаються в КредитАП та беруть 300-7000 гривень. Їх дають на 1-30 днів. Онлайн-платформа, на жаль, не надає безпроцентні позики та стягує не менше 1,90% за день, але у неї можна отримати кошти в борг, маючи погану кредитну історію. Однак тут є свої нюанси: не допускаються значні прострочення, ймовірність схвалення трохи нижче.

КредітАП

Українських громадян МФО забезпечує грошима, переводячи їх на картку банку, необхідно, щоб вона не належала третім особам. Особи пенсійного віку оформлюють мікрокредити до 60 років. Позичають кошти в будь-який час за 8 хвилин.

Манівео – беззаставні позики розміром до 15 000 гривень

Власникам поганої кредитної історії, які не знайшли підходящої компанії для фінансування, рекомендується заповнити онлайн-заявку в організації Манівео. Новачкам дадуть до 4 тис. грн., регулярним позичальникам – до 15 тис. грн. Відсотки коливаються в діапазоні 0,01-1,70% за день. До речі, їх отримати можна на день-місяць. МФО – одна з небагатьох, хто надає своїм клієнтам знижки, грошові подарунки на телефон.

У даній компанії можливі: пролонгація та дострокове погашення, участь в акціях, кредитування пенсіонерів, вік яких не старше 90 років, зарахування грошей на картку. Для співпраці з Манівео людині крім паспорта та ІПН, телефону та електронної скриньки нічого не знадобиться. Укладають угоду тут не тільки суб’єкти негативної кредитної історії, а й молоді мами, тимчасово безробітні, молоді люди з 18 років.

Позики з поганою кредитною історією

Підсумок

Залишається нагадати про те, що отримуючи позику з поганою кредитною історією, ви зобов’язуєтеся своєчасно її повертати. У разі несвоєчасного погашення мікрокредиту до основної суми боргу будуть додані штрафи та пеня. Внаслідок цього, боржнику доведеться заплатити набагато більше, ніж він спочатку позичав. У деяких випадках конфлікт з кредитором закінчується в судовому залі, тому краще прострочень не допускати.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
ТОП-5 МФО, де можна брати позики з поганою кредитною історієюLoading...