9 кращих МФО, де можна взяти перший займ без відсотків онлайн

Реклама

У будь-якої людини можуть виникнути фінансові проблеми. Коли подібне відбувається, рішення, як правило, шукають у знайомих, в банках. Але багато МФО також можуть допомогти. А якщо ви ще й звертаєтеся до них вперше, отримаєте позику без відсотків. Хіба такі умови запропонують інші фінустанови? Сумніваємося.

МФОСумаТермінСтавка
Dineroдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день
БИСТРОЗАЙМдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 0,01% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Ccloan.uaдо 10 000 гривеньдо 29 дніввід 0,01% в день
АлексКредитдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
СreditKasaдо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в день

Чи видає Дінеро перші позики без відсотків

У Дінеро кожен новачок має право взяти до 10 тис. грн. під 0%. Термін кредитування становить від 7 до 30 днів. Згодом українець може позичити у компанії 15 тис. грн. з щоденною платою за користування мікрокредитом 0,65-1,13%. Гроші надаються на картку українського банку. Dinero обслуговує клієнтів оперативно. Рішення надходить миттєво без ретельної перевірки документів.

Релігія

Видається позика без довідок про доходи, поруки та застави. Щоб бути в числі позичальників МФО, достатньо:

 • досягти 18 років;
 • мати на руках діючий паспорт, картку;
 • не допускати серйозних прострочень.

Але якщо у вас погана кредитна історія, не поспішайте впадати у відчай, серед клієнтів сервісу є й такі громадяни. При появі труднощів в оплаті, можна скористатися пролонгацією. Надішліть коректно заповнену онлайн-заявку, та через 15 хвилин позикові кошти стануть вашими.

Moneyveo – моментальна позика без відсотків

Щоб отримати першу швидку позику без відсотків, рекомендується звернутися в Манівео, організацію, яка першим позичальникам дає до 4 тис. грн., а постійним – до 15 тис. грн. Під безвідсотковим кредитом мають на увазі, що кожен день ви будете платити 0,01%. По завершенні дії договору вартість наступної позики складе 1,70% в день. Максимальний термін, на який дозволяється брати кошти, дорівнює 1-30 дням.

Moneyveo

Надання послуги у МФО без відсотків відбувається безробітним, пенсіонерам, молодим людям, особам, які працюють на себе (неофіційно), без перевірки і дзвінків. Перевагами Moneyveo вважаються:

 • видача позики за кілька хвилин;
 • кредитування на картку;
 • проста процедура оформлення;
 • прозорі умови;
 • конфіденційність;
 • наявність програми лояльності;
 • акції, розіграші.

Цілодобова робота сервісу дозволяє взяти в борг, коли це необхідно. Для взаємодії з Манівео, людині потрібні: українське громадянство, банківська картка, паспорт і код, електронна скринька, мобільний телефон. Кредитуються повнолітні особи. Верхня вікова межа досягає 90 років.

Кому надаються перші позики під 0 відсотків онлайн в SOSCREDIT

Згідно акції, СОС Кредит перераховує на картку перший мікрокредит під 0,01% в день. Спочатку сума позики не перевищує 3 тис. грн., а термін – 10 днів, потім вона зростає до 15 тис. грн. При повторних кредитах гроші позичають на 1-30 діб з можливістю пролонгації.

Соскредіт

Для укладення угоди необхідно виділити 15 хвилин. Всі бюрократичні моменти в минулому – не потрібно пред’являти будь-які довідки, вистачить ідентифікаційного коду та паспорта. За послугу SOSCREDIT стягує з регулярних позичальників 1,60% в день. Про відповідь компанія повідомляє в найкоротші терміни, а кошти переводяться відразу ж після схвалення анкети.

Завдяки програмі лояльності можна заощадити на відсотках за позику до 50%. Боргові зобов’язання на себе беруть з 18 років при наявності громадянства України, карти MasterCard/Visa, заявки, оформленої на головній сторінці сервісу.

Як відбувається отримання першої позики без відсотків в MyCredit

Від 100 до 3 тис. грн. позичить компанія MyCredit. Перша позика без відсотків на картку онлайн видається на 1-30 днів. Вторинне звернення передбачає кредитування терміном на 1-35 днів. Без штрафів здійснюється відстрочка платежу на 3 доби, далі за пролонгацію позики доведеться платити. Укладати угоду з МФО зручно, оскільки всі формальності опущені. Навіть не потрібно сканувати ІПН, паспорт.

Mycredit

Достатньо ввести паспортні дані та номер коду. Постійні клієнти мають привілеї. Хоча для них діє щоденна процентна ставка 1,60%, вони отримують:

 • знижки 20%;
 • збільшену суму 10 тис. грн.;
 • автоматичне схвалення;
 • участь в кешбек-програмі;
 • прискорене підписання договору.

Щоб скористатися сервісом, виберіть за допомогою калькулятора величину кредиту та термін, заповніть заявку, верифікуйте картку й отримаєте гроші. МайКредит виступає відповідальним фінансовим помічником, тому тут немає прихованих платежів, а вся інформація клієнтів надійно захищена. Люди з небездоганною кредитною історією також беруть позики без відсотків.

Запити від українських громадян з 18 років приймаються та оброблюються цілодобово. Період пролонгації збігається з терміном оформлення першого мікрокредиту. Дозволяється погашати його частинами. Необхідно мати телефон, він вказується при реєстрації.

На яку суму можна отримати у Бистрозаймі першу позику

Бистрозайм – це ще одна організація, яка видає практично безкоштовну позику за 10-20 хвилин. Але її відмінність від конкурентів полягає в тому, що вона надає гроші готівкою у відділенні та на банківську картку. Компанії позичальник платить виключно за фактичні дні користування кредитом (1-30 діб). Клієнти, які регулярно вдаються до платної допомоги Бистрозайма, можуть зайняти кошти на 65 днів у розмірі 10 тис. грн.

Bistrozheim

Обслуговування здійснюється 24/7, передбачено часткове/дострокове погашення, є різні програми лояльності. Забезпечення не може бути застосовано. Студентів МФО кредитує тільки на 16 днів. Відсотки нараховуються щодня в розмірі 2%. При отриманні першого та наступних позик діють такі умови:

 • 18-75 років (для підприємців обмеження 21-75 років);
 • наявність паспорта, ІПН або іншого документа зі списку (пенсійне, студентський, військовий квиток, водійські права, закордонний паспорт);
 • українське громадянство;
 • мобільний телефон.

Чому варто брати позику онлайн на картку в Україні в Globalcredit

Якщо ви витратите в Глобал Кредит близько 15 хвилин, компанія дасть або готівкою, або онлайн на картку позику розміром від 200 до 5 тис. грн під 0,01% в день. Мікрокредити короткострокові, їх повне повернення відбувається протягом 1-30 діб. Оформити швидку позику без відсотків пропонується повнолітнім громадянам, у яких є: паспорт, ідентифікаційний код, картка будь-якого банку України, електронна скринька, контактний телефон.

ГлобалКредіт

Гроші в борг можна брати без довідок, підтвердження платоспроможності, поруки та застави. Особи, які звертаються вдруге, користуються послугами Globalcredit під 2% в день, а сума досягає 10 тис. грн. У організації не тільки висока швидкість роботи, але й якісний сервіс обслуговування. Вона рідко відхиляє заявки. Тому навіть власники поганої кредитної історії найчастіше приймаються без відмови.

Перша позика без відсотків в Ccloan.ua

СС Лоун розуміє потреби сучасної людини, тому оперативно та без зволікань видає позики під невеликий відсоток 1,33% в день. Сума боргу не може бути менше 400 грн. і не більше 10 тис. грн., а термін кредитування варіюється в діапазоні 5-29 днів. Але для тих, хто бажає по акції взяти першу позику, вартість її буде 0,01% на добу, максимальна величина 3 тис. грн.

Ccloan.ua

Позикові кошти надійдуть на картку протягом 5 хвилин, ще 5 у вас займе заповнення онлайн-заявки. Перша швидка позика видається людям, які мають: ІПН, паспорт, телефон, e-mail. Ccloan зажадає відправку фото документів. Функціонує вона без вихідних, дозволяє пролонгувати мікрокредит. Вік позичальника повинен бути старше 20 років.

Позики без великих відсотків – спецпропозиція від AlexСredit

AlexСredit дає можливість новачкам оформити перший займ до 3 тис. грн. на 5-30 днів. Плата щодня стягується мізерна 0,01%. При подальшому підписанні договору буде дозволено зайняти від 100 до 10 тис. грн. Тоді вартість позики збільшиться до 1,70% в день. Щоб укласти угоду з МФО, вам не треба йти в відділення, збирати попередньо стос довідок.

AlexСredit - зображення логотипу

Головне, щоб людина відповідала вимогам компанії, була коректно заповнена онлайн-заявка. Підтвердження її виповнюється в лічені хвилини, після чого гроші з’являються на карці. Вся інформація про позику доступна клієнтам відразу, тому несподіванок у вигляді додаткових комісій не буде. Клієнт AlexСredit – це громадянин:

 • досяг 18 років;
 • має паспорт, ідентифікаційний код;
 • є громадянином України;
 • володіє активною кредитною/дебетовою карткою;
 • повідомив номер телефону при реєстрації та адресу електронної скриньки.

На скільки днів дається в СreditKasa позика без відсотків на картку миттєво

Дешеву позику надає КредитКасса. МФО пропонує взяти онлайн 400-10 тис. грн. з погашенням після закінчення 1-27 днів. Перші позичальники за 8 хвилин беруть гроші в борг без відсотків (0,01% на добу). Умови кредитування у компанії стандартні та мало відрізняються від згаданих сервісів: повноліття, наявність документа, що посвідчує особу, банківської картки, електронної скриньки та мобільного.

КредітКасса

Регулярним користувачам послуги покладається мікрокредит за щоденною вартістю 2%. Єдиним обмеженням для отримання коштів є віковий ценз – до 60 років. Клієнтом СreditKasa може бути людина, яка працює неофіційно, оскільки довідка про доходи не потрібна. Гроші позичаються на будь-які цілі навіть в тому випадку, коли у вас вже є відкриті кредити в інших комерційних організаціях.

На закінчення

Позика без відсотків онлайн

З появою позик без відсотків вони практично відразу стали затребуваними, оскільки відмінні від банківських кредитів і мають переваги. Такі позики характеризують: доступність, швидкість видачі, легкість отримання, вигода, зручність, можливість перерахування на першу вимогу. Тепер і ви можете самі переконатися в цих перевагах онлайн-кредитування.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
9 кращих МФО, де можна взяти перший займ без відсотків онлайнLoading...